BBL Fuar Hizmetleri

BBL International Fair Organisation

Firmalar standlarını iki şekilde planlayabilirler:

a) Standsız Alan: Kendi dekorasyonunu yapacak firmalar içindir. İstenen alan; tebeşirle çizilerek özel dekorasyon için firma dekoratörüne teslim edilir. Her fuar için m² fiyatları değişebilir.

b) Standlı Alan: Firma sahipleri standlarını istedikleri büyüklükte satın alabilirler. Her fuar organizasyonu için sayıları farklı olmak üzere standa dahil olarak verilen masa, sandalye, spot, priz, stand halısı, çöp sepeti ve stand temizliği dışında firmalar ekstra malzemeleri için isteklerini BBL Fair’ın göndermiş olduğu ekstra malzeme listesinden seçerek belirtilen tarihe kadar bildirirler. Bunların fiyatları stand ücretine dahil değildir. Stand Tasarımları, BBL fuarcılık ve katılımcı firmaların ortak çalışmalarının sonucudur. Standlar, firmaların istedikleri gibi çizilip hazırlandıktan sonra, firma yetkililerinin onayları alınır. Son hali verilen stand tasarımları, fuar merkezine gönderilir. Firma alınlık yazısı Türkçe veya İngilizce olabilir, ancak fuar merkezinin bildirmiş olduğu standartları aşmamalıdır.

(+90) 312 219 73 35

BBL FAİR, organize ettiği tüm fuarlarda, fuar başlangıç tarihinden 30 gün önce, katılımcı firmalara devlet desteği ile ilgili hazırlanması gereken evraklar ve diğer detayları bildirir. Fuarın bitiş tarihine müteakip, fuar sonu belgelerini katılımcılarımızın hazırlamış olduğu ve BBLFuarcılık’a ulaştırdıkları dosyalara ekleyerek başvuruları yapar, takip eder ve sonuçlandırır.

(+90) 312 219 73 35

BBL FAİR, proje ekibi aracılığıyla katılımcı firmalar veya ilgilenen firmalardan bir talep geldiğinde fuarları organize ettiği ülkelerdeki alternatif reklam araçları hakkında (afişler, billboard, spor alanları reklamları vs.) firmaları bilgilendirir. Bireysel olarak bu tip yurtdışı reklam kampanyaları ile müşterisine ulaşmak isteyen firmalara yardımcı olarak, doğru kontaklar kurulması konusunda hizmet verir.

(+90) 312 219 73 35

Yurtdışında gerçekleşen fuarlara katılacak firmalar ve temsilcileri, arzu ettikleri taktirde BBL FAİR SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. bünyesinde faaliyet gösteren BBL FAİR SEYAHAT ACENTASI tarafından titizlikle organize edilen, “Fuar Turizm Programı”ndan yararlanabilirler.

Gerçekleşecek fuara bağlı olarak sunulacak turizm programı katılımcılara ayrıca duyurulur. Rezervasyon için, firmaya gönderilmiş olan turizm programı bilgi formunun son bildirim tarihine kadar eksiksiz doldurularak geri gönderilmesi gerekmektedir.
Turizm programında belirtilen fiyatlar paket fiyatları olup, farklı tarih aralıklarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Turizm programı çalışmaları, fuar tarihinden 1,5 ay önce başlatılır ve 15 gün önce tamamlanır.

Uçak İle Ulaşım: Fuar tarihleri çerçevesinde (fuar başlangıcında 2 gün önce ve fuar bitişinden 1 gün sonra), mümkün olduğu kadar tarifeli THY (Türk Hava Yolları) ve/veya gidilecek ülkenin milli havayolu tercih edilmektedir.
Otel Konaklaması: Gidilecek ülke ve şehir özellikleri göz önünde bulundurularak, uluslararası zincir oteller ve/veya bilinen ve denenmiş otel işletmeleri ile çalışılmaktadır.
Havalimanı-Otel & Otel-Havalimanı Transferleri: Gidilecek şehre varışı takiben ve dönüşte, ulaşımın rahat ve konforlu olması amacıyla gerçekleştirilmektedir.
Otel-Fuar Alanı & Fuar Alanı-Otel Transferleri: Fuar alanının konaklanılacak oteleuzaklığı göz önünde bulundurularak gerçekleştirilir, ulaşımın rahat, konforlu ve kısasürede yapılmasına özen gösterilir.
Vize: Gidilecek ülkelerin yürürlükte olan vize kuralları gereği, vize alımında aracılık hizmeti verilmektedir.

(+90) 312 219 73 35

BBL FUAR İLETİŞİM

Fuar hizmetlerimiz için (+90) 312 911 23 02 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.